Potápění - české divecentrum s českým personálem - EGYPT HURGHADA

Při naší (myšleno moji malou maličkost a moji větší polovičku) poslední návštěvě Hurghady - Egypt, jsme neopomenuli navštívit krom památek také dive centrum, kde působí český personál. S ohledem na vynikající zkušenosti, které s tímto potápěčským centrem máme, jsme usoudili, že by pro Vás mohlo být zajímavé se dozvědět něco z jejich nabídky či případně se podívat na jejich stránky a případně se při návštěvě Egypta u nich zastavit a podívat se s nimi do světa, který mě fascinoval, fascinuje a bude fascinovat.
Na téma Egypt a potápění připravuji širší povídání a pevně věřím, že tyto a další informace Vám budou k užitku.

"Tak vzhůru dolů", Jiří Charousek, PADI Divemaster


"Vážení přátelé,
zvu vás k poznání odlišného světa, světa pod hladinou Rudého moře, světa pestrých barev a rozličných tvarů, světa, kde poznáte stav bez tíže. Jsem instruktorkou potápění a již od roku 2007 působím v Egyptě. Na těchto stránkách vám chci nabídnout informace o potápění v Rudém moři. Vy kteří jste se ještě nepotápěli, zde můžete nalézt informace jak si během své dovolené v Hurghadě vyzkoušet potápění nebo udělat potápěčský kurz. Potápěči tu mají možnost získat základní informace o potápění na lokalitách Rudého moře nebo o rozšíření své potápěčské kvalifikace."

Pavla Charousková, Sport Diving Instructor IANTD #7400
pavla@scubadiving.cz
tel: +20183001946, Skype: pavla_dm

 

Zde můžete nalézt základní informace o možnostech a cenách potápění na korálových útesech v okolí Hurghady, které zajišťuje potápěčské centrum, se kterým spolupracuji.
 
Vyzkoušejte přístrojové potápění
Potápění pro certifikované potápěče
Kurzy potápění
Šnorchlování

ZKUŠEBNÍ "INTRO" PONORY

SkokNabízíme jednodenní program - dva ponory z lodi, který vás bezpečně seznámí nejen s potápěním, ale i s krásami Rudého moře.
Po celou dobu pod vodou budete v doprovodu zkušeného instruktora. Program je vhodný již pro děti od 10 let.
Cena: 55 EUR včetně zapůjčení výstroje, obědu a nealkoholických nápojů.

POTÁPĚNÍ Z LODI

Pro certifikované potápěče nabízíme potápění z lodi, obvykle dva ponory za den na korálových útesech v okolí Hurghady v doprovodu profesionálního potápěčského průvodce. Poskytujeme slevy na 3 a vícedenní balíčky. Během dne máte možnost navštívit dva různé útesy, každý den lokality střídáme.
Cena: 40 EUR 1 den - 2 ponory z lodi
110 EUR 3-denní balíček
140 EUR 4-denní balíček
160 EUR 5-denní balíček

Ceny nezahrnují oběd + neomezené nealkoholické nápoje – 5 EUR/den a zapůjčení výstroje – 15 EUR/den
 
Pro skupinku již od 6 osob je možné zorganizovat výlet na vzdálenější lokality, zejména na vraky - Abu Nuhas (Carnatic, Ghianis D), Rosalie Müller, Thistlegorm nebo Salem Express, případně také noční ponor z lodi u korálového útesu atd.

KURZY POTÁPĚNÍ

ŠnorchlováníNabízíme širokou škálu kurzů od kurzů pro začátečníky až po kurzy technického potápění.
Další informace naleznete zde.

ŠNORCHLOVÁNÍ

Místo na hotelu můžete strávit den na lodi a seznámit se s podvodním světem při šnorchlování na pestrých korálových útesech.
Cena: 20 EUR včetně zapůjčení výstroje, obědu a nealkoholických nápojů.

Nabízíme také zhotovení vašich fotografií, případně krátkých videosekvencí pod vodou.
Cena: 15 EUR na osobu zahrnuje vaše osobní fotografie pod vodou, výběr fotografií z Rudého moře, to vše na CD.21. 2. 2009 0:00:00
ScubaDiving.cz