PATIMA výrobce potápěčské video/foto techniky

Přesto, že se PATIMA již v našich vodách pěkne zabydlela, a nejde již tak o úplnou novinku, dovolujeme si ctěné obecenstvo obeznámit se skutečností, že je tato renomovaná značka již i v nabídce našeho partnerského českého internetového obchodu http://www.divers-direct.cz.

Patima pouzdra

PATIMA je korejský výrobce ze Soulu, který se specializuje na výrobu potápěčské video i foto techniky, včetně podvodních světelných systémů a CCTV. Kromě komerční koncově/uživatelské sféry, zajišťuje společnost i speciální zakázky vládních i soukromých společností, které se zabývají průzkumem, ochranou či pracovně/potápěčskou podmořskou činností. Samozřejmě převážně na poli zajištění videa a světla v extrémních tlakových podmínkách. Kupříkladu systémy CCTV (kamery napojené kabelem na řídící zobrazovací jednotku na hladině) včetně osvětlení, až do hloubek 4 000 metrů a další.

Vývoj a realizace podobných systémů dává záruku, že i běžné pouzdro pro Váš kompakt či potápěčská lampa z produkce PATIMA, ponese rys profesionálního zpracování a užitných vlastností.

Přesto že jsou výrobky PATIMA, High-Endového provedení, nejsou přemrštěně drahé ani uživatelsky náročné. Uživatel u nich získává něco na co se může vždy spolehnout. Což je při ochraně vaší videokamery či fotoparátu jeden z nejpodstatnějších předpokladů.

(Převzato z Divers-Direct.cz, 01/2010)

Výrobky PATIMA v eshopu - zde

Stránky výrobce PATIMA


27. 1. 2010 0:00:00
ScubaDiving.cz