Vyzkoušejte potápění

Jak "ochutnat potápění" a "nezchudnout"??

Několikráte jsem se ptal sám sebe, proč se vlastně potápím. Mnohdy mě moje vlastní odpověď sama překvapila. Třebas ve chvíli, kdy jsem stál po ponoru na kraji lomu s viditelností tak maximálně dobrou pro mravence. To tedy byly odpovědi zajímavé. Např. "Trénování jeskynního potápění. :)"
Sám se přistihuji, že mám tendenci "tahat" své známé pod vodu a snažit se jim ukázat to, co mě osobně uchvátilo. A tím je svět, který mi byl po tak dlouhou dobu zapovězen. Kamarádi na mě občas koukají jako na blázna v tom smyslu, že za každou mojí dovolenou je potápění. Občas se ptají, a kdy ses nepotápěl? Hmm, něco na jejich otázkách bude. :)

Ale proč tolik tíhnu k tomu navěšet na sebe "vercajk" a jít se čvachtat do občas ne příliš teplé a ne příliš čisté vody? Proč?

Abych se neprotiřečil své tradici, musím dodat, vyzkoušejte to. Stojí to za to. Ve spolupráci Centra Babylon v Liberci http://www.centrumbabylon.cz a potápěčské školy Snakesub s.r.o.http://www.snakesub.cz (Liberec, Mladá Boleslav, Jičín) vznikl velmi zajímavý projekt. V samotném Aquacentru Babylon si mouhou jeho návštěvníci vyzkoušet potápění, aniž se k něčemu zavazují. Nevadí, že tam je malá hloubka. Ten, kdo to zkusil poprvé, musí přiznat, jak zajímavé pocity člověk vnímá při svém mnohdy prvním ponoru. Samozřejmostí je fakt, že mu zkušení divemasteři a instruktoři osvětlí základní teorii a praxi a v jejich bezpečném doprovodu mohou pobýt svých prvních několik minut pod vodní hladinou.

Rozhodně doporučuji! Stojí to za to! 

Objednejte se na http://www.ochutnavkypotapeni.cz a jděte do toho.

Ochutnávky potápění
http://www.ochutnavkypotapeni.cz


25. 11. 2008 0:00:00
ScubaDiving.cz