Tipy na dárky

Vážení,
blíží se čas Vánoc a tímto za tým Scubadiving.cz přejeme každému z Vás krásné prožití Vánoc a vše nejlepší, hodně zdraví a řadu skvělých ponorů v roce 2012.
S ohledem na blížící se Vánoce jsme pro Vás připravili pár tipů na dárky, které zajisté potěší Vaše protějšky.
Jiří Charousek za tým Scubadiving.cz

Tip na dárek pro ženy:
Společnost Matějovský, přední výrobce povlečení a doplňků, přichází po smyslné Luxury Collection s pohodlným a mladistvým nočním prádlem Modern Collection. Celá kolekce je vyrobena z kvalitního přírodního materiálu modalu v kombinaci s bavlnou. V kolekci převládají ležérní střihy, veselé barvy, hravé vzory a variabilní délka kalhot. Ze široké škály barev a střihů si vyberou ženy všech věkových kategorií. 

Modal patří k oblíbeným materiálům, na které jsou již spotřebitelé zvyklí, ale jeho vlastnosti je dobré čas od času připomenout. Je to vlákno vyrobené z dřevité hmoty, jehož vlastnosti předčí i mercerovanou bavlnu. Materiál je hebký na omak a schopnost pohlcovat vlhkost je o padesát procent vyšší než je tomu u bavlny. Proto modal, který je pružný, stálobarevný a nesrážlivý, splňuje všechny požadavky na ideální materiál pro noční prádlo.

Matějovský Collection, Monika

Matějovský Collection, Claudie

Matějovský Collection, Nina
Nová kolekce Modern Collection od společnosti Matějovský nabízí sportovní i romantické modely. Tam, kam se nehodí krajková noční košilka, zaujme místo pohodlné a barevné pyžamo. Pestrobarevné puntíky, kolečka nebo proužky ve veselých barvách oživí tílka, trička, ležérní dlouhé či krátké kalhoty. Střihově je celá kolekce uzpůsobena tak, aby si vybral opravdu každý – kalhoty krátké, tříčtvrteční nebo dlouhé v přiléhavém nebo naopak volném střihu. Tílka a trička v jednobarevném provedení nebo s aplikacemi příjemně ladí s kalhotami.
Nová kolekce Modern Collection je již k dostání na e-shopu společnosti Matějovský: www.matejovsky-povleceni.cz
 
„Těší nás, že o první kolekci nočního prádla měly zákaznice velký zájem a je pro nás motivací uvádět na trh další řady. Modern Collection je určena nejen pro letní noci, modal zahřeje, i když se ochladí. Věříme, že se bude zákaznicím líbit,“ říká k uvedení nové kolekce majitel společnosti Zdeněk Matějovský.

Tip na dárek pro muže:
Bezkonkurenční kvalita povlečení firmy Matějovský zajisté potěší a motiv delfína v zimě navodí správnou atmosféru. Na povlečení si dokonce můžete nechat vytisknout ve fotografické kvalitě své vlastní motivy.


O společnosti Matějovský
Společnost Matějovský, přední český výrobce ložního povlečení, byla založena v první polovině 90. let podnikatelem Zdeňkem Matějovským. Na českém trhu působí již 20 let a patří mezi nejvýznamnější výrobce českého textilního průmyslu. Počátky podnikání v první polovině 90. let nebyly snadné. Textilní produkty vlastní výroby prodávala společnost nejdříve jen ve svém okolí, ale brzy došlo k uzavření dohody s obchodním domem Máj a podnikání se začalo rozvíjet. Dnes značka Matějovský udává tempo zdejšímu trhu. Je jedničkou na trhu s ložním povlečením, prostěradly, ručníky, a od června 2011 nabízí svým zákazníkům také noční prádlo pod značkou Matějovský Collection. Své produkty nabízí přes e-shop a ve vybraných prodejnách bytového textilu. Většina finančních prostředků směřuje do vývoje nových technologií. Design produktů vzniká ve studiu ve Francii a v dalších zahraničních firmách. Od roku 2000 společnost vyrábí licenční povlečení s oblíbenými motivy pro děti jako je Krteček, Hello Kitty apod. Značka Matějovský, založená na rodinném úsilí a tradici, má do budoucna cíl udržet si stávající pozici lídra na českém textilním trhu a expandovat do Německa, Polska, Maďarska a na Slovensko. Více informací o společnosti Matějovský a jejích produktech najdete na www.matejovsky-povleceni.cz

4. 12. 2012 0:00:00
ScubaDiving.cz